Dodaj zakładkę Mapa strony
21 Stycznia 2021r.
Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Pogoda
Zapisz się !

Dolomity

26-31 stycznia 2013

Kolejny wyjazd w Dolomity za nami - tym razem w składzie 12 osobowym.
Co roku większa frekwencja, choć chałupa w Pieve jest tylko na 10 osób Uśmiech Udało się ponegocjować z jakże miłymi właścicielami (głównie w osobie boskiego Nico) i jakoś się pomieściliśmy.

W ekipie było dwóch nowicjuszy, którzy przy okazji po raz pierwszy byli na nartach w górach wysokich - już po pierwszym dniu oświadczyli, że w przyszłym roku pojadą również. Nie ma się co dziwić.
Pogoda nam w zasadzie dopisała - na 7 dni dwa dni były takie sobie... tradycyjnie pogodowo "zawiodła" Civetta, no i w ostatni dzień tyle śniegu napadało, że musieliśmy zjechać ze stoków, choć ci najtwardsi coś tam jeszcze próbowali wycisnąć.

Grupa tradycyjnie podzieliła się na dwie części: "świrów" i mega-świrów", którzy nie odpuszczali ani minuty.
Jeździliśmy generalnie po tych samych trasach/rejonach/ośrodkach co w zeszłym roku i w latach poprzednich... tyle tam tego, że jakoś nie chce się znudzić.
Nie byłbym zdziwiony, gdybyśmy w przyszłym roku znów zawitali do "naszej gil'ówki", w której ponarciarskie życie toczyło się ciekawie jak zwykle... wspólne gotowanie, dyskusje, słuchanie muzyki, oglądanie seriali, gry planszowe.

Przy okazji dziękuję wszystkim za inwencję w dziedzinie kulinarnej... i za cały wspólny wyjazd.

Do zobaczenia w przyszłym roku! Śmiech

Klub GiL - 1997-2017